Şebeke Suyu Arıtma

Şebeke Suyu ArıtmaŞehirlerin kalabalıklaşması, sanayinin artması, motorlu taşıtların sayısının fazlalaşması gibi pek çok neden doğanın kirlenmesini arttırmaktadır. Özellikle toprak ve su bu kirlenmeden en büyük payı alıyorlar. Bu da musluklarımıza ulaşan suların sağlıklı olmaktan çok uzak olmasına neden oluyor. Her ne kadar görüntü olarak herhangi bir sorun yokmuş gibi olsa da zararlı organizmalar, mikroplar şebeke sularıyla birlikte bizlere ulaşıyor. Özellikle bağışıklık sistemi zayıf olanlar, çocuklar, bebekler, yaşlılar bu durumdan çok daha fazla ilgileniyorlar.

Şebeke suyu arıtma sistemleri, sağlıklı suyun sağlanması için en ideal alternatiflerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Her geçen gün de rağbet artıyor. Suyunu analiz ettiren kişiler hemen arayışa girerek bir seçim yapmaya çalışmaktalar. Burada unutulmaması gereken, arıtma sistemlerinin filtrelerinin değiştirilmek zorunda olduğudur. Cihazınızdan verim alabilmek için belli aralıklarla fitrelerini yenilemeniz gerekir. Bazen ürünlerin ilk fiyatı uygun olsa da filtre ömürleri ve fiyatları ile uzun vadede çok daha masraflı olabilirler. Bunu göz ardı etmemenizde fayda var.

Ayrıca kullanacak olduğunuz sistemin düzenli olarak bakımlarını yaptırmanız cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatır. Cihaz bakımı konusunda filtre değişimlerinin zamanında yapılmasına dikkat etmelisiniz. Su arıtma cihazınızı sürekli kullanmalı, uzun süre âtıl bırakmamalısınız. Eğer uzun süre kullanmadığınız cihazınız varsa ilk kullanımdan önce içindeki suyu kesinlikle tamamen boşaltmalısınız. Bakım sırasında hortumları düzenli olarak değiştirmelisiniz. Cihazlarınızın bakımında kesinlikle alanında uzman bir şebeke suyu arıtma servisinden destek almalısınız.

Atlantik Su Arıtma firması bu alanda uzun zamandır profesyonel çözümler üretiyor. Bakım, onarım, montaj, kurulum, filtre değişimi, yer değişim gibi bütün gereksinimlerinizde servisten yardım talep edebilirsiniz. Alanında uzman ekipten oluşan servis, marka ve modeli her ne olursa olsun bütün cihazlarınız için hizmet verebiliyor.

Kendini sürekli geliştiren, özveri ile çalışan bir kadroya sahipler. Bu sayede en yeni cihazlardan en eski cihazlara kadar bilgi sahibiler. Dilerseniz cihazlarınızın periyodik bakımı konusunda anlaşma yapabilir, her yönüyle cihazlarınızı, dolayısıyla suyunuzu onlara emanet edebilirsiniz. Her ne gerekiyorsa yapacaklar ve bunu uygun fiyatlı servis hizmeti ile yerine getireceklerdir.

 

Detaylı Bilgi, Satış, Keşif, Teknik Servis ve Fiyat Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…
Atlantik Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri
Telefon:  +90 212 541 47 40
Mail: info@atlantiksuaritma.com
Adres: Kamiloba Mah. D-100 Karayolu Cad. No:585 A/1 Büyükçekmece – İstanbul