Torba Filtre

Torba Filtre Nedir?

Su arıtma sistemleri kullanılacak alanın özelliklerine göre seçilen filtrelerden oluşmaktadır. Bu filtreler suyun arıtma derecesine, ham suyun sertliğine ve temizliğine bağlı olarak uzmanlar tarafından seçilmektedir. Seçilen filtreler kullanıcının isteği ile de çeşitlenebilirken bazı durumlarda mutlaka kullanılması gereken filtreler de vardır. Torba filtreler de tercih edilmesi durumunda çok geniş kullanım alanına sahip olan filtreler arasındadır. Belirli çeşitleri vardır ve bu çeşitler elbette şartlara göre seçilmektedir. Eğer hangi filtreyi veya seçtiğiniz filtrenin hangi modelini kullanacağınız konusunda tereddüt yaşıyorsanız Atlantik Su Arıtma olarak sizlere danışmanlık hizmeti yapabilir, ihtiyacınıza uygun filtre modellerini en kaliteli malzemeleri en uygun fiyat seçenekleri ile sunabiliriz.

Torba Filtre Ne İşe Yarar?

Torba filtreatık su arıtma sistemlerindeyer altı suyu arıtma sistemlerinde veya ön filtrasyonda kullanılabilecek uygun bir filtre çeşididir. Mesela suda bulunan ve istenmeyen partikülleri ayırt eder, yaptığı filtreleme işlemi sayesinde suyu daha temiz bir aşamaya getirir. Temizlenen su diğer filtreler aracılığı ile kullanıma uygun hale gelir. Torba filtre diğer filtre seçeneklerine göre daha fazla miktardaki suyu daha kolay arıtabilecek kapasiteye sahiptir. Diğer filtrelerden daha az temizliğe ihtiyaç duyuyor olması da seçilmesi için pozitif etkenlerden biridir. Talebiniz doğrultusunda Atlantik Su Arıtma olarak sizlere torba filtre temini sağlayabilir ayrıca montajını da yapabiliriz. Atlantik Su Arıtma uzun yıllardır torba filtre ile çalışmakta, deneyimi sayesinde yaptığı kalite kontrol ile kullanıma en uygun seçenekleri sizlere sunmaktadır.

Torba Filtre Sistemi Nasıl Çalışır?

Torba filtre oldukça yüksek kapasitede çalışabilmektedir. Tüm partikülleri hassasiyet ile ayırt edip suyu arıtabilmektedir. Filtrasyon sistemleri paslanmaz çelik gövde ile çalışmaktadır. Arıtılacak olan ham su, torba filtrenin içinden geçip dışına doğru akarken filtrelenir. Filtre torbası kapak kısmına iyice oturtulup sıkıştırılarak sızdırma olması engellenir. Mesela filtreye takılan partiküller torba içerisinde kalmakta ve kolaylıkla temizlenebilmektedir. Yalnızca torba içerisindekilerin temizlenmesi yeterli olup tüm filtre gövdesinin temizlenmesine gerek kalmaz. Diğer filtre sistemlerinden daha kolay temizleme imkanına sahip olan torba filtre sistemini sizler de kolaylıkla Atlantik Su Arıtma güvencesinden satın alıp kullanabilirsiniz. Torba filtrenin temel işlevi suda bulunan tortupartikülkumçamur gibi istenmeyen maddeleri temizlemektir. Bu temizlik elbette kaliteli bir filtre ile mümkün olabilir. Atlantik Su Arıtma kaliteden ödün vermeden ürünleri en uygun fiyat ile sizlerle buluşturmaktadır.

Torba Filtre Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Torba filtre satın alırken filtrede kullanılan malzemenin kalitesi, performansı ve satın alınan firmanın imkanlarını göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Bu imkanlar yedek parça temini, kurulum/montaj hizmeti olabilir. Tüm bu imkanların hepsi Atlantik Su Arıtma‘da mevcut olmakla birlikte aynı zamanda ihtiyacınız olduğu takdirde bize ulaşarak diğer isteklerinizi iletebilirsiniz. Gerek duyduğunuz takdirde firmamızda çalışan deneyimli mühendislerimiz sizlere uygun torba filtre modelini veya diğer filtre seçeneklerimizi tanıtabilir, size özel tasarlayabilir ve eğer isterseniz malzemelerin kalitesine göre fiyat teklifi alabilirsiniz. Mesela Atlantik Su Arıtma güvencesi ve kesintisiz hizmeti sayesinde iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz ve hizmet alabilirsiniz.

Torba Filtre Nasıl Seçilir?

Torba filtreler özellikle de filtre gücüne göre seçenekleri bulunan modellerdir. Sizlerin isteği doğrultusunda tasarlanır. Tasarımına göre atıkları temizleme gücü de değişmekte ve bununla birlikte bakım ihtiyaçları, maliyeti de değişir. Atlantik Su Arıtma olarak sizlere sunduğumuz her ürünün gerektiğinde bakımını yapmayı görev biliriz. Aynı zamanda sizlere uygun fiyatlandırma sistemimiz ile mağduriyet yaşamamanız için her olanağı sunmaya çalışmaktayız. Torba filtreleri seçerken en çok dikkat etmeniz gereken husus ihtiyacınız olan torba filtrenin kapasitesidir. Hangi verimlilikte bir torba filtreye ihtiyacınız var ise ona göre seçmeli, istediğiniz özellikleri satın aldığınız firmaya bildirmelisiniz. Aynı zamanda çalışanların sizler için yaptığı su analizi de çok önemli olup, suyun ihtiyacı olan ürünü seçmenin ne kadar önemli olduğunu da bilmelisiniz. Tüm su arıtma sistemlerinde kullanılan filtreler kişilerin ihtiyacına ve talebine uygun olarak dizayn edilebilmektedir. Atlantik Su Arıtma sizlere tüm bu imkanları sunmaktadır. Dilerseniz bizlere ulaşabilirsiniz veya ziyaret edebilirsiniz.

ATC PVC TORBA FİLTRE CİHAZLARI

MODELGİRİŞ – ÇIKIŞKAPASİTE
m3/saat
BOYUT
(mm)
AĞIRLIK
 (kg)
ATC PVC-7322”10m3/saat400x420x118018
Max. Çalışma Basıncı 5 Bar Filtrasyon ağırlığı 1 – 200 micron

 

ATC SS304 PASLANMAZ TORBA FİLTRE CİHAZLARI

MODELGİRİŞ – ÇIKIŞKAPASİTE
m3/saat
BOYUT
(mm)
AĞIRLIK
 (kg)
ATC SS304 – 7322”10430x440x107532
ATC SS304 – 7333”30625x660x1180100
Max. Çalışma Basıncı 7 Bar Filtrasyon ağırlığı 1 – 200 micron

 

ATC SS316 PASLANMAZ TORBA FİLTRE CİHAZLARI

MODELGİRİŞ – ÇIKIŞKAPASİTE
m3/saat
BOYUT
(mm)
AĞIRLIK
 (kg)
ATC SS316 – 7322”10430x440x107532
ATC SS316 – 7333”30625x660x1180100
Max. Çalışma Basıncı 7 Bar Filtrasyon ağırlığı 1 – 200 micron

Neden Atlantik Tercih Edilmelidir?

Deneyim sahibi olarak her sistemi kurma, bakım yapma veya yedek parça ihtiyaçlarınıza yanıt vermekteyiz. Firmamız bize ulaşan herkese gerekli bilgilendirmeyi yapmakta ve sizlerin memnuniyetini önemsemektedir. İhtiyacınız doğrultusunda su analizi ile başlayarak size uygun olan sistemi kurma konusunda yılların getirdiği deneyim sayesinde her ihtiyacınız olduğunda yanınızda bulunmaktan memnuniyet duymaktayız. İhtiyacınız sadece su arıtımı olsa da profesyonel bir kadro sayesinde doğru sistem ve yöntemlerle maliyetleriniz gözle görülür biçimde azalacaktır.

Alanında uzman, ilgili ve profesyonel kadronun yanı sıra kaliteli malzeme ve işçilik sayesinde bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Bu kalite sizlerin satın aldığınız sistemi uzun yıllarca kullanmanıza ve bununla birlikte daha az bakım ve yedek parçaya ihtiyaç duymanıza sebep olur. Bu nedenle diğer firmalardan en büyük farkımız sorunu henüz oluşmamış iken çözmemiz. Atlantik Su Arıtma sistemlerinin uzman kadrosu karşılaşabileceğiniz her sorunu önceden tespit eder. Siz henüz talebinizi dile getirmeden çoktan çözüm bulur. Atlantik Su Arıtma güvencesini tercih etmeniz halinde kurulum, montaj, bakım veya danışmanlık hizmetleri için farklı firma arayışına girmenize gerek kalmaz.

Kullanılan suyun özelliklerine göre gerekli ayarlamaları yapmak, doğru sistemi doğru şekilde kurmak bizim için oldukça önemli olmakla birlikte müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri bu konudaki deneyimlerimizi kanıtlamaktadır. Bununla birlikte montajda yardıma ihtiyacınız olduğunda veya bilgi almak istediğinizde de yine sizlere titizlikle hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. Alanında uzman kadromuz ve yetenekli işçilerimiz sayesinde su arıtma sistemlerini prosedüre uygun biçimde kurulumla hizmetinize sunmaya devam etmekteyiz. İsteğiniz üzerine yapılan projelendirme konusunda profesyonel çalışanlarımızla birlikte başarılı sonuçlarımızı sizinle de paylaşmaktan mutluluk duyarız. Atlantik Su Arıtma sistemleri olarak, su arıtma sistemleri konusunda yılların getirdiği deneyimle birlikte her türlü sistem konusunda eksiksiz bilgimiz ve titiz ustalığımız sayesinde kurulum, bakım, montaj gibi ihtiyaçlarınızda en çok tercih edilen markalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Sağlam altyapımız ve dünya standartlarındaki çalışma biçimimiz ile birlikte kaliteden ödün vermeden sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurup sizler için her ürünün en kullanışlısını ve dayanıklısını sunmaktayız.

Su Arıtma Sistemlerinde Uzmanlık Neden Önemlidir?

Su arıtma sistemleri özellikle alanında uzman kişilerce yapılmalıdır ve kaliteli malzeme kullanılmalıdır. Lakin sistemler kapasitesine göre değişir ve teferruatı oldukça fazladır. Bu nedenle teknik ayrıntılar hakkında eksik bilgi sahibi olan kişiler tarafından yapıldığı takdirde aksaklıklar kaçınılmazdır. Bu aksaklıklar zamanla büyüyüp sistemin tamamını etkiler. Hatta bu aksaklıklar sistemin çalışma prensiplerini bozar. Bu bozulmalar yedek parça gerektirebilirken cihazı satın aldığınız firmanın bu hizmeti sunduğundan ve ihtiyacınız olduğunda bakımlarınızı aksatmadan yapabileceğinden emin olmanız sistemin devamlılığını sağlar. Örneğin büyük sistemlerde olacak aksaklıklar büyük vakit kaybına ve maddi zarara neden olur. Mesela bu kayıpları önlemenin en iyi yolu kaliteli malzeme, uygun kapasiteye sahip cihazlar ve işinde usta olan çalışanlara sahip firma tercih etmekten geçmektedir. Atlantik Su Arıtmasu arıtma cihazları hakkındaki geniş bilgisi ile yanınızda olmaktan ve arıtma sisteminizi kurmaktan memnuniyet duymaktadır.

WhatsApp Destek
Scroll to Top