Ev tipi su arıtma cihazı

Ünye Endüstriyel Su Arıtma

Endüstriyel Su Arıtma, Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri, Ticari Su Arıtma Cihazı, Sanayi Tipi Su Arıtma

Endüstriyel su arıtma sistemleri; yalnızca endüstride kullanılan sistemler olmayıp, yüksek debileri bulunan tüm şebekeler için tercih edilebilecek ve ağır kirlilik düzeyindeki suları içme suyu seviyesine kadar arıtabilecek sistemlerdir. Ünye Endüstriyel Su Arıtma hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimize, ciddi büyüklükteki ihtiyaçları dahi karşılayabilecekleri çözümleri sunuyor ve mükemmel çözümler elde etmelerini sağlıyoruz. Sistemlerimizi kullanarak, ağır kirlilik düzeyindeki suları dilerseniz kullanım suyu haline getirebilir veya sisteme daha fazla modül ekleyerek bu sulardan içme suyu dahi elde edebilirsiniz. Yani Ünye Endüstriyel Su Arıtma sistemleri içerisinden yapacağınız tercih ihtiyaçlarınıza bağlı olarak biçimlendirilebilmekte ve sizin beklentilerinizle örtüşen sonuçları elde edebilmeniz sağlanabilmektedir. Bu noktada endüstriyel standartlarda arıtma çözümlerini her alanda kullanabileceğinizi söylemek doğru olacaktır.

Neden Ünye Endüstriyel Su Arıtma sistemleri kullanılmalıdır?

İster endüstriyel maksatlarla kullanın, isterseniz evsel arıtma çözümleri olarak tercih edin, Ünye Endüstriyel Su Arıtma sistemleri başlığı altında sunduğumuz ürünlerimiz ihtiyaçlarınız ölçeğinde ekonomik ve verimli çözümlerdir. Örneğin, çok kötü nitelikte su kaynaklarından temin yapan bir endüstri tesisi ya da farklı maksatla çalışmakta olan bir tesis de olsanız, bir site de olsanız bu sistemi kullanabilir ve anlık almakta suyun, içme suyu standartlarında olmasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde şehir şebekesini kullanıyor olsanız dahi, elde edeceğiniz suyun içme suyu nitelikleri bulunmaz. Buna bağlı olarak arıtma içme suyu noktasında zorunludur. Bundan daha ağır koşullarda ise suyun içmek için değil, temizlik için dahi kullanılmaması gerekir.

Ünye Endüstriyel Su Arıtma sistemleri başlığımızda yer alan ürünlerimiz, büyük partiküller olan kum ve bulanıklığa neden olan diğer bileşenleri kolayca temizler. Karbon filtrasyon noktasında suyun içerisindeki bakteriyel etkinlik yok edilir. Ağır metaller ise Mangan filtrasyon safhasında ortadan kaldırılır. Talebe göre yumuşatma ve mineral eklentileri de sisteme entegre edilerek banyo suyunun kaynak suyu niteliğinde olması sağlanabilir. Örneğin, bir içecek fabrikası için bu elzem ihtiyaçların başında gelecektir. Büyük bir turizm tesisi veya sitede ise bu sistem konaklayanlar ve site sakinleri için çok büyük bir avantaj olacaktır. Maliyeti ile hizmet verebileceği kişi sayısı kıyaslandığında bu oldukça ekonomik bir çözümdür.

Ünye Endüstriyel Su Arıtma Fiyatları

Ünye Endüstriyel Su Arıtma fiyatları kurulacak sistemin niteliklerine bağlı olarak değişebilir. Eğer bir fabrika için sistem kuruluyor ve fabrika bu suyu içme suyu nitelikleri nedeniyle tercih edecekse farklı bir sistem ve fiyat söz konusu olurken, sadece tortu arıtma ve ağır sanayi ihtiyaçlarını karşılamak için bir sistem kurulacaksa farklı bir fiyat elbette söz konusu olacaktır. Evsel su ihtiyaçlarının karşılanmasında ise içme suyu sağlayacak sistemlerin kurulması gerektiğinden debiye bağlı olarak daha farklı fiyat seviyeleri ortaya çıkabilir. Bu konuda kesin bir fiyat bilgisi edinebilmek için ihtiyaçlarınızı bize bildirmeniz ve bizden fiyat talebinde bulunmanız gerekecektir. Biz sizin için gerekli projelendirmeyi en hızlı şekilde tamamlıyor ve mümkün olan en uygun fiyatları size sunuyoruz.

Ünye Endüstriyel Su Arıtma hizmetlerimiz kapsamında, ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere ulaşmak için tek yapmanız gereken bizi aramaktır. Uzman ekibimiz geniş makine stoğumuz içerisinde size en uygun çözümleri oluşturacak ve salıklı suya makul maliyetlerle ulaşmanız sağlanacaktır. Firmamızın temin ettiği cihazların kalite standartları üst seviyede olup, bir sektörde en çok tercih edilen ürünler tarafımızdan üretilmekte, satış ve servis hizmetleri verilmektedir. Ünye de olduğu gibi Şehrin her yerinde bu hizmetleri sizlere en uygun fiyatlarla sunuyor ve benzersiz müşteri hizmetleri desteğimizle ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda oluyoruz. Bizi şimdi arayarak ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler şimdi elde edin. Fiyat ve performans kıyaslamasında azami verimliliği garanti ediyoruz.

WhatsApp Destek
Scroll to Top