Saf Su Arıtma Cihazı

Saf Su Arıtma CihazıYaşamın kaynağı şüphesiz ki sudur. Ancak su denince akla çeşitleri gelmektedir. İçme suyu, deniz suyu başlıcalarıdır. Bunun yanında ise farklı sektörlerde kullanılan ve özellik ile de fen bilimleri ve yaşam bilimleri için saf su çok değerlidir. İlk akla gelen şey saf su tam olarak nedir sorusu olmaktadır. İçerisindeki pek çok bileşenden arındırılmış sudur. İdeal bir içme suyu içerisinde yer alması gereken mineraller, organik maddeler bulunmaktadır. Saf suyun içinde bu tür şeyler bulunmamaktadır.

Saf su arıtma cihazı ise kaynağa bağlı olduğu suyu çeşitli işlemlerden geçirerek saf bir hale getirmektedir. Kaliteli ve amaca uygun suların hazırlanması için firma kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Sizin için en uygun cihazı belirlenmesinden kurulumuna kadar sizlere yardımcı olmaktadırlar.

Dünya üzerinde büyük sektörler vardır. Bunların başında ise ilaç ve kozmetik gelmektedir. Bu ürünlerin tamamen insan sağlığına uygun olması gerekmektedir. Araştırma sürecinden üretimine kadar her adımında saf su kullanılmaktadır. İki farklı şekilde saf su üretilebilmektedir. Distile su ve double distile sudur. Aslında distile su ile saf su aynı anlamdadır. Aynı işlemlerin iki defa uygulandığı sulara double distile su denmektedir. Cihazların özellikleri içerisinde iki saf su çeşidi de elde edilebilmektedir.

Otomotiv sektörü içinde saf su hayati öneme sahiptir.  Akülerin içerisinden araçların temizlenmesine kadar kullanılmaktadır. Firma uluslararası kalite standartlarında verdikleri hizmet ile her sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Hem Laboratuvar hem de endüstriyel ölçekli olmak üzere iki farklı alanda hizmet sunmaktadır.

Saf Su Arıtma Cihazı Avantajları?

Saf su arıtma cihazı kullanmanın en büyük avantajı ise bağlı bulunduğunuz kaynak suyunu çok daha uygun fiyatlara istenen niteliklere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca enerji tasarrufu da yapabilirsiniz. Üzerinde yer alan sensörler ile de en ufak bir sorun anında tespit edilebilmektedir.

Firma bu alanda verdiği hizmetler ile sektöre imzasını atmıştır. Verdikleri sorunsuz hizmet ile saf suyun kullanıldığı sektörler için profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Farklı alanlara da saf su konusundaki ihtiyaçlar için firma çözümler üretmeye ve sektörlere yardımcı olmaya devam etmektedir.

 

Detaylı Bilgi, Satış, Keşif, Teknik Servis ve Fiyat Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…
Atlantik Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri
Telefon:  +90 212 541 47 40
Mail: info@atlantiksuaritma.com
Adres: Kamiloba Mah. D-100 Karayolu Cad. No:585 A/1 Büyükçekmece – İstanbul