İçme Suyu Arıtma

İçme Suyu ArıtmaKalabalık şehirlerde sağlıklı suya erişmek oldukça zor. Sanayileşmenin artması, atıkların artması, nüfusun yoğunlaşması gibi nedenler sağlıklı suya erişimi gün geçtikçe daha da zorlaştırıyor. Bu da musluklarımızdan akan suların sağlık standartlarından uzak olmasına neden oluyor. Her ne kadar çıplak gözle akan suyun içindeki zararlı maddeleri fark edemesek de analize soktuğumuzda aslında hiç de göründükleri kadar masum olmadıkları anlaşılıyor. Hatta bazı şehirlerde gözle görülebiliyor ve ağzımıza ilk değdiklerinde dahi sağlıksız olduklarını tadabiliyoruz. Bebekler, çocuklar, yaşlılar ve bağışıklık sistemi güçsüz olanlar bu zararlardan çok daha hızlı etkilenebiliyor.

İçme Suyu Arıtma sistemleri sayesinde musluklarınızdan akan suların sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sistemler tesisatın farklı yerlerine kurulabiliyor ve borulardan geçen suyu cihaz, arındırarak kullanıma en uygun hale getiriyor. Filtrelenen su, insan vücudu için en ideal değerlere taşındığı için çoğu zaman daha önce hiç tatmadığınız lezzeti tatma imkânı buluyorsunuz.

Su, insan hayatı ve canlı hayatı için çok önemlidir. İnsanın gün içinde 2-3 litre su içmesi gerekiyor. Fakat sağlıksız sular insanda su içme isteği dahi uyandırmıyor. Oysa arıtılan suyu içtiğinizde gerçek su tadını alıyorsunuz ve su içme isteğiniz artıyor. Bu sayede çok daha fazla su tüketiyorsunuz. Bu da vücudunuzun sağlıklı kalmasını, sağlıklı olmasını sağlıyor.

İçme Suyu Arıtma sistemlerinden daima verim almaya devam edebilmek için bakım, onarım ve filtre değişimlerinin yapılması gerekiyor. Filtre değişimlerini zamanında yapmazsanız hem suyun kalitesi düşecek hem cihazınızın ömrü kısalacaktır. Filtrelerini zamanında değiştirir, cihazınızı sürekli kullanırsanız verim daha da artacaktır. Eğer uzun süre kullanmazsanız ilk kullanımdan önce arıtma cihazınızın içindeki suyu tamamen boşaltmanız gerekmektedir.

Cihazlarınızın bakım, onarım, filtre değişimi ve nakliyesinde uzman bir servisten destek almanız gerekir. Bunun için Atlantik Su Arıtma servisi uzun süredir profesyonel çözümler geliştiriyor. Alanında uzman ekipten oluşan servis, marka ve modeli her ne olursa olsun cihazlarınızın kurulumunda, bakımında, onarımında uzman desteği sağlıyor. Arızalanan cihazlarınız için yerinde servis desteği sağlıyor, gerekirse parça değişimi ile birlikte sorunun üstesinden geliyorlar.

 

Detaylı Bilgi, Satış, Keşif, Teknik Servis ve Fiyat Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…
Atlantik Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri
Telefon:  +90 212 541 47 40
Mail: info@atlantiksuaritma.com
Adres: Kamiloba Mah. D-100 Karayolu Cad. No:585 A/1 Büyükçekmece – İstanbul