Havuz Suyu Arıtma

Havuz Suyu Arıtma

Sıcak ve nemli havaların hakim olduğu yaz mevsiminde çoğu insan serinlemenin yolunu denize ya da havuza girmekte bulmaktadır. Deniz suyu devamlı olarak kendini yenilediği için hijyen konusunda herhangi bir kaygı oluşmaz. Ancak havuz suyu arıtma sistemlerinin olmadığı, arızalandığı ya da kalitesiz olduğu durumlarda kişiler hem havuza girerken hijyen konusunda kaygı oluşmaktır. Çünkü bu sistemin aktif olarak çalışmaması durumunda alerjik rahatsızlıkların, enfeksiyonların ve iltihaplanmaların bu su vasıtası ile kişiden kişiye geçtiği bilinmektedir.

Atlantik Su Arıtma şirket bu gibi sorunlar ile kimsenin karşı karşıya gelmemesini sağlamak üzere havuz suyu arıtma sistemleri adı altında parça satışı, kurulum, teknik ve servis hizmeti sağlamaktadır. İçerisinde bulunduğu sektörün en iyilerinden olmak için çaba sarf eden bu firma hem tecrübesi hem de yeniliklere olan açıklığı ile bu hedefine adım adım ilerlemektedir. Firmanın müşterilerine sunduğu hizmetlerde teknolojik araç gereçleri kullanmasının da hizmet kalitesini arttırdığı bilinmektedir. Müşterileri tarafından kaliteli hizmeti tescillenmiş olanAtlantik Su Arıtma’yıherkes gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

Havuz Suyu Arıtma Ürünleri ve Ekipmanları

 • Havuz pompaları: Bu ürün sayesinde su dolaşımı gerçekleşeceği için su temizlenmiş olacaktır. Belirli aralıklar ile pompaların çalıştırılması gerekir. Çalıştırma aralığının belirlenmesinde önemli olan kriterler alınacak olan havuz pompasının belirlenmesinde de önemlidir.
 • Havuz filtreleri: Suyun temiz ve berrak olmasını sağlamaktadır. Kullanılacak olan filtrenin belirlenmesinde havuzun ebatları önemlidir ve bu belirleme yetkililer tarafından gerçekleştirilir.
 • Havuz kimyasalları: Temizliğin seviyesini bir kat daha arttırmak için kimyasalların kullanılması bir hayli önemlidir. Bu kimyasallardan bazıları; klor, çöktürücü, parlatıcı, iyon tutucu ve yosun önleyicidir.
 • Dezenfeksiyon ekipmanları: Etkili bir dezenfeksiyon için gerekli olan ürünlerin tümü.
 • Temizlik ekipmanları: Etkili bir temizliğin yapılabilmesi için gerekli olan ürünlerin tümü.
 • Kenar ekipmanları: Havuzun kenarında kullanılmak üzere gerekli olan ekipmanların tümünü içerir.
 • İç Ekipmanları: Havuzun içerisinde yer alması gereken ekipmanların tümü.
 • Isıtma ekipmanları ve nem alıcılar: mevsim şartlarına bağlı olarak suyun sıcaklık ve soğukluk dengesinin korunmasını sağlayan ve nemi içerisine araç gereçlerdir.
 • Süs havuzu ekipmanları: dekor amaçlı kullanılan havuzlardaki suyun temizlenmesi, dolaşımı, ışıklandırılması vs. için gerekli olanların tümü.
 • Elektrik kumanda panoları ve trafolar: Sistemlerin çalışmasını ve ışıklandırmayı sağlayan ürünlerdir.
 • Olimpik havuz ekipmanları
 • Sauna ve buhar ekipmanları
 • Jakuzi ve spa ekipmanları

Havuz suyu arıtma sistemleri için gerekli olan tüm bu ekipmanlar hem yüksek kalite hem de uygun fiyat garantisi ile Atlantik Su Arıtma firmasından temin edilebilir. Satışa sunulan ürünlerin tümü kalite garantilidir. Ayrıca kurulum ve servis hizmeti de firmanın deneyimli personelleri tarafından ivedilikle ve özenle gerçekleştirilecektir. Eğer firma ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve iletişim sağlamak istiyorsanız internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi, Satış, Keşif, Teknik Servis ve Fiyat Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…
Atlantik Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri
Telefon:  +90 212 541 47 40
Mail: info@atlantiksuaritma.com
Adres: Kamiloba Mah. D-100 Karayolu Cad. No:585 A/1 Büyükçekmece – İstanbul