Şebeke suyu aritma

Şehir şebeke sularından içme ve kullanma suyu eldesi günümüzde evlerde, işyerlerinde, fabrikalarda ve birçok alanda yaygın olarak uygulanmaktadır. Üretilecek suyun kullanım amacı ve günlük kapasitesine göre şebeke suyu arıtma sistemi seçimi yapılıp, istenen debi ve değerlerde su elde edilebilmektedir.

Şebeke suyu aritmaİçme suyu için şebeke suyu ilk olarak sediment filtrede filtre edilerek tortu ,yosun partikül ve bulanıklıkları filtre ederek ikinci aşamada bulunan granül aktif karbon filtre ile suda bulunan klor kokusu ve suda bulunan ağır materyalleri süzerek üçüncü filtre blok karbon fitrede sudaki kireci tutarak dördüncü filtre membrana girerek sadece su molekülleri geçerek suda bulunan ağır materyalleri alarak arıtma cihazının mevcut tankında depolanır. İçme suyu işlemi musluğu açtığımızda tatlandırıcı ve alkali filtreden geçerek suya lezzet ve pH dengeler bu işlemin sonunda kaliteli içme suyu elde edilmiş olur.

En iyi su arıtma cihazları ile ilgili bilgi almak, fiyat ve teknik detayları için firmamızla 7/24 irtibata geçebilirsiniz.