Evsel Su Arıtma

Ev Tipi Arıtma Yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası olan su, pek çok kullanım alanı mevcuttur. Temizlik, yemek yapımı ve içme suyu olarak kullanılan su, kaynağından doğal olarak çıksa dahi yaşam alanlarına ulaşana kadar su zararlı maddeler ile temas etmesi sebebi ile vitamin ve mineral değerlerini kaybetmektedir.

Bu da tadının ve kokusunun değişmesine yol açmakta, dolayısıyla da kullanan kişiler musluk suyunun temizliğini sorgulamaktadır. Evsel Su Arıtma Sistemleri Musluk suyu yemekte ve içme suyu olarak kullanılmamaya karar verildiğinde ise akla gelen ilk damacanalar olur. Ancak belli bir süre sonra hem değişiminin zor olması hem de maliyeti kullanıcıları oldukça zorlar.

Evsel su arıtma cihazlarının Faydaları Neler?

Evsel Su Arıtma Sistemleri

Evsel su arıtma cihazlarının kurulum, bakım ve onarım hizmetini veren Atlantik Su Arıtma her evde arıtma cihazı bulunması ve herkesin kaliteli su içmesini hedeflemiştir. Çünkü arıtılmış suyun insan sağlığı için bilinen pek çok faydası bulunmaktadır. Baş ağrısını önlemesi, kilo verdirmeye olan katkısı, kabızlığı gidermesi, kalbi ve damarları beslemesi, kemik erimesini önlemesi ve cildin nemlenmesini sağlaması bunlardan birkaç tanesidir.

Filtre değişimi, arıtma cihazı kurulumu, bakımı ve onarımı, servis hizmeti gibi daha pek çok avantaj ile müşterilerini buluşturan Atlantik Su Arıtma; malzeme kalitesi, müşteri ilişkileri, deneyimli personelleri ve sektör tecrübesi ile diğer şirketlerden bir adım öndedir. Sizlerde hem içtiğiniz suyun kalitesini arttırmak hem de damacanalara yüksek fiyatlar ödemekten kurtulmak istiyorsanız yapmanız gereken şey yaşam alanlarınızı evsel su arıtma cihazı ile buluşturmak olacaktır.

Evsel Su Arıtma Sistemleri Su arıtıcı cihazlardan ilk gün ki verimin alınması ise filtrelerinin periyodik olarak değişimine bağlıdır. Filtre değişiminin zamanında yapılmaması hem cihazın kullanım ömrünün kısalmasına hem de suyun iyi arıtılamamasına yol açacaktır. Cihaz içerisinde bulunan 8 farklı filtre mevcuttur. Bu filtrelerden 5 mikron filtre, aktif karbon block filtre ve karbon block filtre altı ayda bir mutlaka değiştirilmelidir. Alkali filtre ve post karbon filtrenin değişim aralığı on iki ay, mineral filtrenin değişim aralığı on sekiz ay ve membran filtrenin değişim aralığı ise yirmi dört aydır. Son olarak detox filtre için belirli bir periyot bulunmamaktadır.

Bu sektördeki en kaliteli hizmet ile buluşmak için tercihinizi Atlantik Su Arıtma’den yana kullanmanızı öneririz.

Detaylı Bilgi, Satış, Keşif, Teknik Servis ve Fiyat Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…
Atlantik Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri
Telefon:  +90 212 541 47 40
Mail: info@atlantiksuaritma.com
Adres: Kamiloba Mah. D-100 Karayolu Cad. No:585 A/1 Büyükçekmece – İstanbul